Kategoriat
HSK Turnaus

HSK syysturnaus

PELIPAIKKA Shakkiareena 3.-4.9.2022

PELIAIKA 1.–4. kierros 1 h 30 min ja 30 s / siirto.
AIKATAULU Osanoton varmistus 3.9. kello 9.00–9.45.
1. kierros lauantaina kello 10.00 ja 2. kierros kello 15.00
3. kierros sunnuntaina kello 10.00 ja 4. kierros kello 15.00
PELIRYHMÃT  2 tai 3 ryhmää, senioriryhmä, jos siihen etukäteisilmoittautuneita vähintään kuusi.
OSANOTTOMAKSUT Yleinen 30 €, nuoret (1996 tai myöhemmin syntyneet) 20 €, jälki-ilmoittautumisen lisämaksu 5 €.
LISÄTIEDOT Selokelpoiseen kilpailuun vaaditaan pelaajalisenssi.

ilmoittautuminen

Ilmoittautumislomake, registration

 

Tarkistus

Ilmoittautuneet(2.9 klo 21)
Jorma Kekki AkaaS 1983
Aki Korhonen ESK 2014
Jukka Appelqvist HSK 1670
Joose Norri HSK 2274
Matias Hietalahti TuTS 1679
Jari Järvenpää TuTS 2307
Seppo Tiensuu ESK 1333
Markku Toivonen KäpSK 1496
Pauli Nieminen HSK 1857
Onni Paananen HSK 1561
Jyrki Raki Gamibiitti 1937
Alexei Antonov JoeSK 1658
Taneli Lallukka EtVaS 1992
Lauri Linnossuo Int 1781
Ekaterina Arlovskaya – 1567
Johanna Paasikangas EtVaS 2142
Jani Havumäki KymS 1847
Anton Ojasuo KymSh 1725
Antti Suominen KäpSK 1961
Niko Mustonen KJ/Matinl 1820
Tom Smeds HSK 1760
Eino Paasikangas LoimSK 1352
Tuomas Paloposki Me-Ra 1694
Archishman Das – (fid:33417075)
Heikki Hänninen HSK 1737
Jere Louhivaara HSK 1993
Arttu Irjala MatSK 1676
Antti Lehtelä Gambiitti 1763
Sampo Vesa Gambiitti 1588
Atak Esad –
Mehmed Bilge Duman –
Stefan Wahlbäck KäpSK 1467
Dan Malmberg Me-Ra 1649
Muhammed Ali Yusufoglu –

Järvenpää Jari TuTS 2307
Norri Joose HSK 2274
Paasikangas Johanna EtVaS 2142
Korhonen Aki ESK 2014
Louhivaara Jere HSK 1993
Lallukka Taneli EtVaS 1992
Kekki Jorma AkaaS 1983
Suominen Antti KäpSK 1961
Raki Jyrki Gamibiitti 1937
Nieminen Pauli HSK 1857
Havumäki Jani KymS 1847
Mustonen Niko KJ/Matinl 1820
Linnossuo Lauri Int 1781
Antti Lehteleä Gambiitti 1763
Smeds Tom HSK 1760
Hänninen Heikki HSK 1737

Ojasuo Anton KymSh 1725
Paloposki Tuomas Me-Ra 1694
Hietalahti Matias TuTS 1679
Irjala Arttu MatSK 1676
Appelqvist Jukka HSK 1670
Antonov Alexei JoeSK 1658
Malmberg Dan Mer-Ra 1649
Vesa Sampo Gambiitti 1588
Arlovskaya Ekaterina – 1567
Paananen Onni HSK 1561
Toivonen Markku KäpSK 1496
Wahlbäck Stefan KäpSK 1467
Paasikangas Eino LoimSK 1352
Tiensuu Seppo ESK 1333
Das Archishman –
Atak Esad –
Mehmed Bilge Duman –
Yusufoglu Muhammed Ali –

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.