Kategoriat
HSK

HSK kevätturnaus

PELIPAIKKA Shakkiareena 28.-29.5.2022

PELIAIKA 1.-4. kierros 1 h 30 min ja 30 s / siirto.
AIKATAULU  Osanoton varmistus 28.5. kello 9.00 -9.45.
1. kierros lauantaina kello 10.00 ja 2. kierros kello 15.00
3. kierros sunnuntaina kello 10.00 ja 4. kierros kello 15.00
PELIRYHMÃT  2 tai 3 ryhmää, senioriryhmä, jos siihen etukäteisilmoittautuneita vähintään kuusi.
OSANOTTOMAKSUT Yleinen 30 €, nuoret (1996 tai myöhemmin syntyneet) 20 €, jälki-ilmoittautumisen lisämaksu 5 €.

Ilmoittautuneet (27.5 ap):
Risto Eerikäinen Tammer-Shakki
Hannu Koskinen HSK
Pauli Nieminen HSK
Miska Moisio Tammer-Shakki
Niko Mustonen KJ/Matinl
Daniel Aura HSK
Markku Toivonen KäpSK
Niklas Pihlajamäki EtVaS
Tuomas Paloposki Meri-Ratsut
Petteri Paronen KäpSK
Kristian Aura HSK
Onni Ruusunen Tammer-Shakki
Alexei Antonov JoeSK
Joose Norri HSK
Onni Paananen HSK
Iiris Ruokolainen MatSK
Anton Ojasuo –
Teppo Moilanen HySK
Eeli Asikainen TuTS
Antti Lehtelä Gambiitti
Tom Smeds HSK
Marco Cattaneo HSK
Heikki Syvälahti KarjUra
Olli-Pekka Peitsalo LauttSSK
Sampo Vesa Gamibiitti
Vellu Alisaari PSY
Patrik Aalto MatSK
Matti Laaksonen LprSK
Heini Rinne Sk Ninja
Otto Räsänen EtVaS
Kasper Tukiainen MatSK
Tero Lehtinen AS
Jyrki Parkkinen HSK

Joose Norri HSK 2278
Marco Cattaneo HSK 2183

Jyrki Parkkinen HSK 2125
Patrik Aalto MatSK 2115 U18

Otto Räsänen EtVaS 2093
Heikki Syvälahti KarjUra 2072
Petteri Paronen KäpSK 2022
Eeli Asikainen TuTS 1937 U12
Kristian Aura HSK 1881
Heini Rinne Sk Ninja 1871

Tero Lehtinen AS 1842
Pauli Nieminen HSK 1831 U
Teppo Moilanen HyvSK 1811
Daniel Aura HSK 1778 U18
Matti Laaksonen LprSK 1762
Hannu Koskinen HSK 1758
Antti Lehtelä Gambiitti 1728
Tom Smeds HSK 1726
Miska Moisio Tammer-Sh. 1714 U16
Alexei Antonov JoeSK 1710 U20
Niko Mustonen KJ/Matinl 1680 U20
Tuomas Paloposki Meri-Ratsut 1678
Risto Eerikäinen Tammer-Sh. 1639
Onni Paananen HSK 1592 U
Sampo Vesa Gamibiitti 1586 U20
Iiris Ruokolainen MatSK 1585 U20

Kasper Tukiainen MatSK 1549 U18
Markku Toivonen KäpSK 1542
Olli-Pekka Peitsalo LauttSSK 1513
Onni Ruusunen Tammer-Sh. 1480 U14
Niklas Pihlajamäki EtVaS 1469 U8
Vellu Alisaari PSY 1299
Anton Ojasuo –
U

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.